پرش به محتویات

تبلیغات در شبکه‎‌های اجتماعی

امکان تبلیغات در سراسر شبکه‌های اجتماعی محبوب آغاز شد. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (SMM) یکی از مدل‌های مارکتینگ آنلاین است که از امکانات شبکه‌های اجتماعی به عنوان ابزار تبلیغاتی وب سایت‌ها استفاده می کند تا ترافیک ورودی به کسب‌وکار شما را افزایش دهد و همچنین به شما کمک می کند تا با داشتن گزارش کامل، بهترین نوع تبلیغ را شناسایی کنید.

توجه

به منظور حمایت غرفه‌داران باسلامی، مشاوره تبلیغاتی رایگان و طراحی بنر بر عهده باسلام است.

مزایای تبلیغات SMM

 1. دسترسی به تعداد زیادی از مشتریان
 2. تبلیغات خلاقانه و کاربر پسند
 3. افزایش نرخ بازدید
 4. برندآگاهی بیشتر برای کسب‌وکار
 5. تبلیغات هوشمند همراه با مشاوره مارکتینگی رایگان

کانال‌های تبلیغاتی:

(بر اساس محدودیت جغرافیایی)

 • گسترده سراسری
 • گسترده شهری

(بر اساس نوع شبکه)

 • پیام‌رسان ایتا
 • پیام‌رسان تلگرام
 • برنامه اینستاگرام
 • پیام‌رسان گپ

حداقل بودجه برای شروع تبلیغات در اینستاگرام ۲۰۰ هزار تومان، تلگرام ۱۵۰ هزار تومان و ایتا ۱۰۰ هزار تومان است. حداقل بودجه برای شروع تبلیغات در پیام‌رسان گپ 200 هزار تومان است

لازم به ذکر است موفقیت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به محتوای درخور و جذاب برای بیننده بستگی دارد، تولیدمحتوا را با کمترین هزینه به تیم طراحی باسلام بسپارید. فایل محتوا در اختیار شما غرفه‌دار گرامی قرار خواهد گرفت. بودجه برای ویدئو و گیف 300 هزار تومان و بنر 150 هزار تومان است

توجه

نسبت به ویژگی‌های کانال مثل تعداد دنبال‌کنندگان و… مبالغ بالا تغییر می‌کنند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و مشاوره به ما پیام دهید.

نحوه فعال‌سازی تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

بعد از انتخاب نوع محتوا و کانال تبلیغی مدنظر از طریق دکمه ثبت درخواست به ما پیام دهید. لازم به ذکر است در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب بهترین نوع تبلیغات کافی‌ست با ما ارتباط بگیرید.

ثبت درخواست